Co robimy

Fundacja Zielona Ziemia jest pozarządową organizacją non-profit. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności na terenie województwa Pomorskiego w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Nasze działania ukierunkowane są na ochronę przyrody, poprawę stanu środowiska, edukację oraz doradztwo.

Jako ludzie mamy ogromy wpływ na Ziemię i jej zasoby. Często nie zdajemy sobie sprawy jak nasze działania ją obciążają i jaki wywiera to wpływ na jej funkcjonowanie w przyszłej perspektywie. A powinniśmy wiedzieć, że tak naprawdę wypożyczamy ją od przyszłych pokoleń i kierować się zasadą zrównoważonego rozwoju. Powinniśmy zachować dla nich naturalną przyrodę, oszczędzać zasoby naturalne, dbać o klimat by nie musiały obawiać się kataklizmów. Możemy przecież rozwijać się tak, aby przeciwdziałać temu zagrożeniu. Jeżeli myślisz tak samo dołącz do nas i razem z nami podejmuj działania, aby nie wstydzić się przed przyszłymi pokoleniami. Wiemy, że dzięki włączeniu w te działania jak największej liczby osób, jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na zmiany w tym kierunku.

Dzięki realizacji projektów i wsparciu osób prywatnych, firm i instytucji zmieniamy nasze otoczenie. Ty też możesz mieć wpływ na te zmiany. Możesz dołączyć do naszego zespołu i realizować z nami projekty lub wesprzeć nas finansowo. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na nasze konto bankowe z tytułem: na realizację działań statutowych. Ważną informacją jest to, że możesz środki wpłacone na konto odliczyć od podatku, na podstawie potwierdzenia przelewu do 8%  swojego dochodu.

Numer naszego konta to:

Bank BGŻ:  64 2030 0045 1110 0000 0394 4040

Jako organizacja non-profit nie działamy w celu osiągnięcia zysków, a środki wpłacone na nasze konto przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z realizacją naszych działań.

 

 

 

 

Comments are closed